Originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje esančias prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų.

Prekių grąžinimo politika:

  1. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, prieš tai susisiekus su nordicpirates.net komanda elektroniniu paštu in**@no***********.net.
  2. Pirkėjui grąžinant prekes, jos turi būti originalioje, tvarkingoje, nepažeistoje pakuotėje, prekė turi būti nesugadinta ir nenaudota, nepraradus prekinės išvaizdos. Taip pat, grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos kaip buvo gauta. Jei už grąžinamą pirkinį Pirkėjas iš Pardavėjo buvo gavęs dovanų – jos taip pat turi būti grąžinamos.
  3. Ne iš Pardavėjo pirktos ar Pirkėjo sugadintos prekės negrąžinamos.
  4. Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas Pirkėjo lėšomis. Norėdamas grąžinti tinkamos kokybės prekes, Pirkėjas privalo tvarkingai supakuotą siuntą siųsti per paštomatą, nurodant tikslius Pardavėjo kontaktus.
  5. Visais prekių grąžinimo atvejais, Pirkėjas įsipareigoja tinkamai ir saugiai supakuoti transportuojamas prekes. Už žalą, patirtą transportuojant netinkamai supakuotas grąžinamas prekes, Pardavėjas atsakomybės neprisiima.
  6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  7. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma.
  8. Pinigai grąžinami tik banko pavedimu, grynųjų pinigų operacijos neatliekamos.